خدمات شبکه

خدمات شبکه

خدمات شبکه چیست؟

خدمات شبکه توسط تیم حرفه ای شرکت پشتیبانی خانه آبی داده ها که شامل متخصصان و کارشناسان در بحث پشتیبانی همچنین امنیت نرم افزار و سخت افزار انجام می شود مواردی شامل راه اندازی سرویس های مایکروسافتی و میکروتیک , راه اندازی بکاپ سرور ,  تنظیم و پیکربندی روتر سیسکو , خدمات مربوط به فایروال و همچنین خدمات مربوط به برنامه نویسی و فروش تلفن های  سانترال و مبتنی بر ویپ (Voip) می باشد.

خدمات مجازی سازی شبکه

خدمات مجازی سازی شبکه و سرور به ما این امکان را می دهد که به جای اضافه کردن سرورها به صورت فیزیکی در داخل شبکه , ماشین های مجازی را در شبکه افزایش دهیم.با استفاده از یک سرور به صورت فیزیکی و با بهره گیری از تکنولوژی مجازی سازی میتوان هزینه ها را بسیار پایین آورد.

راه اندازی شبکه

خدمات راه اندازی شبکه به مجموعه ای از خدمات در بحث شبکه گقته می شود که ارائه اقدامات اولیه برای شکل گیری شبکه را در بر می گیرد.

پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه  در شرکت خانه آبی داده ها  به صورت ارائه پشتیبانی و همچنین نگهداری از کامپیوتر های شبکه و سرور های مجموعه و همچنین زیر ساخت های مربوط به شبکه صورت می پذیرد.

راه اندازی ویپ (Voip)

Voip یکی از خدمات تلفن در شبکه می باشد که دیگر نیازی به سانترال در آن نمی باشد و میتوان کیفیت خدمات تلفنی را در شبکه داخلی افزایش داد

را اندازی بکاپ سرور

راه اندازی بکاپ سرور یکی دیگر از خدمات در شبکه می باشد که برای از بین نرفتن اطلاعات با توجه به ویروس و باج افزار ها و همچنین مشکلات سخت افزاری و دیگر مشکلات که ممکن است شبکه را دچار مشکل کند بکاپ گیری یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

راه اندازی فایروال

راه اندازی فایروال در شبکه برای بالا بردن امنیت باید توسط قرار دادن فایروال به صورت سخت افزاری در شبکه انجام بگیرد.

  1. دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد

ارسال دیدگاه

  1. برای ارسال نظر لطفا در سایت عضو و یا وارد شوید